Oddíl

 

2024

Aktuálně se plánujeme  zúčastnit:

9. 3. 2024 (sobota) – Krajský turnaj B U13 – Polná

20. 4. 2024 (sobota) – Ústřední orelský turnaj v Polné

 

Turnaj dospělých  č.5/2024  

27.1.202 – Krajský přebor mužů – Havlíčkův Brod 

 

Počet  účastníků v kategorii dvouhry: 44

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

34. – 44.  místo – Pavel Lavický 

Výsledky

 

Mládežnický turnaj  č.7/2024

23.1.2024 – Bodovací turnaj B žactva – Velká Bíteš

Počet účastníků turnaje ve dvouhře v kategorii U13: 27

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

16. místo – František Jáchim

22. místo – Pavla Kohoutová

25. místo – Marie Přikrylová

27. místo – Adelina Barzak

 

Počet dvojic turnaje ve čtyřhře (kategorie U11 a U13): 20

Umístění hráčů Orla Jihlava:

9.-16. místo- Přikrylová Marie – Kohoutová Pavla

9.-16. místo- Barzak Adelina – Jáchym František

Výsledky

 

 

2023

Mládežnický turnaj  č.6/2023

9.12.2023 – Mikulášský turnaj – Orel Kněžice

Kategorie žákyň

Počet  účastnic- kategorie dvouhra: 4

Umístění hráček Orla Jihlava: 

1. místo – Marie Přikrylová

2. místo – Pavla Kohoutová

3. místo – Adelina Barzak

Výsledky


Turnaj dospělých  č.4/2023  

9.12.2023 – Mikulášský turnaj – Orel Kněžice

Kategorie bez omezení

Počet  účastníků- kategorie dvouhra: 16

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

1. místo – Pavel Lavický (registrovaný)

5. – 6. místo – Pavla Kohoutová

11. – 12. místo – Leoš Přikryl

11. – 12. místo – Igor Barzak (nečlen)

13. – 14. místo – Marie Přikrylová

15. – 16. místo – Adelina Barzak

Výsledky

 

Mládežnický turnaj  č.5/2023 

25.11.2023 – Bodovací turnaj B žactva – Humpolec

Počet účastníků turnaje ve dvouhře v kategorii U13: 21 

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

16. místo – František Jáchim

18. místo – Pavla Kohoutová

21. místo – Marie Přikrylová

Výsledky

 

Turnaj dospělých  č.3/2023  

6.11. a 13. 11. 2023 – Turnaj nářaďovny Motorpal

Počet účastníků – dvouhra: 10

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

6. místo – Pavla Kohoutová

7. místo  – Leoš Přikryl

8. místo – Marie Přikrylová

10. místo – Adelina Barzak

Výsledky

 

Mládežnický turnaj  č.4/2023 

28.10.2023 – Bodovací turnaj B žactva – Velká Bíteš

Počet účastnic turnaje ve dvouhře v kategorii U13: 26

Umístění hráček Orla Jihlava: 

21. místo – Pavla Kohoutová

24. místo – Adelina Barzak

25. místo – Marie Přikrylová

Výsledky

 

Mládežnický turnaj  č.3/2023 

22.4.2023 – Ústřední Orelský turnaj jednotlivců – Polná

Počet účastnic turnaje ve dvouhře v kategorii žákyň:  2

Umístění hráček  Orla Jihlava: 

1. místo – Pavla Kohoutová

2. místo – Marie Přikrylová

Pro malý počet hráček byla mimo soutěž kategorie žákyň sloučena s kategorií žáků.

 

Mládežnický turnaj  č.2/2023 

25.3.2023 – Regionální turnaj žáků a žákyň U15 v Jihlavě v herně SK Jihlava

Počet účastníků turnaje (dvouhry): 34

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

21. místo – Hanuš Kročák

28. místo – Pavla Kohoutová

Výsledky

 

Turnaj dospělých  č.2/2023  

11.3.2023 –Turnaj veteránů (kategorie 40 let a výše) Praha (areál Hamr)

Počet účastníků turnaje (dvouhra): 14

Umístění hráče Orla Jihlava: 

10. místo – Lavický Pavel

výsledky

www.cmkv.cz

 

 

2022

Turnaj dospělých  č.1/2023  

3.9.2022 –Turnaj veteránů (kategorie 40 let a výše) Praha (Sportovní hala- Jižní Město)

Počet účastníků turnaje (dvouhra): 15

Umístění hráče Orla Jihlava: 

11. – 12. místo – Lavický Pavel

výsledky

www.cmkv.cz

 

 

2021

Mládežnický turnaj  č.1/2021

20. 11. 2021 – Bodovací turnaj B žactva – Havlíčkův Brod

Počet účastníků turnaje ve dvouhře v kategorii U13: 27

Umístění hráčů Orla Jihlava: 

19. – 22. místo – Petr Janák

 

 

7. 10. 2021 – ZALOŽENÍ ODDÍLU STOLNÍHO TENISU OREL JIHLAVA